Моїм учням

Швидко пройшли чотири роки навчання. Ви, мої учні, вже виросли, стали доросліші. Прийшла пора переходити навчатися у 5 клас. На вас чекає, ще багато відкриттів, злетів, досягнень. Будуть труднощі та падіння, але ви не здавайтесь, наполегливо йдіть до мети. Успіх приходить до працьовитих та сміливих. Попереду у вас чудова пора - канікули. Набирайтеся сили, відпочивайте. А на згадку про наше навчання дарую вам відеоролик.
https://drive.google.com/file/d/1cf3bOm1RqCquIlWyAWNRIxx9xJfM9sux/view?usp=drivesdk



Для тих, хто хоче пригадати...

Ми вчимо ДІЄСЛОВО

Для того щоб краще засвоїти тему дієслово надаю доступ до перегляду матеріалів до уроку 7 , урок 8 з української мови та уроку 9 з читання

Допомагають навчанню і пісні.  Про закінчення дієслів Співаймо разом!


Для підготовки до контрольної роботи ДИКТАНТ ДИКТАНТ

ДІЄСЛОВО - це частина мови, що називає дію предмета і відповідає на питання що робити? що зробити? що робив? що робила? що робили? що робитиму? що будуть робити?
Дієслова змінюються за часами. Дієслова мають три часи: теперішній, минулий і майбутній.
Дієслова теперішнього часу означають дію, яка відбувається тоді, коли про неї говоримо. Вони відповідають на питання що роблю? що робиш? що робить? що роблять? (летить, пишуть, співаю, читаєш, стоїмо).
Дієслова минулого часу означають дію, яка відбулася до того, як про неї говоримо. Вони відповідають на питання що робив? що робила? що робило? що робили? що зробив? що зробила? що зробило? що зробили? (летів, написав, співав, читали, стояли).
Дієслова майбутнього часу означають дію, яка відбудеться після того, як про неї говоримо. Вони відповідають на питання що буду робити? що робитиму? що зроблю ? що будеш робити? що робитимеш? що зробиш? що буде робити? що робитиме? що зробить? що будуть робити? що робитимуть? що зроблять?(летітиме, буде летіти, буде писати, напише, писатиме, співатиму, будеш читати, стоятимемо).

ПАМ"ЯТАЙ! НЕ з дієсловами пишеться ОКРЕМО. Наприклад: не бачити, не гаснути, не бігати, не гойдатись, не блищати, не боятися, не додавати, не брати, не виходити, не спати, не дружити, не хотіти, не чути, не шуміти...


ПРИГАДАЙ частини мови які вивчали раніше.
https://docs.google.com/document/d/1hJAa4eqyOJlEhQFk8TjW0o6a15YLvj-lAvzkb_qaOvo/edit

Ми вивчили тему "Іменик". 
Пам'ятай основні правила
https://docs.google.com/document/d/1CRUEUVyOHylV3i0WbW2QZGgWsC1tFY8e1_LbWmS0tWI/edit#

Вивчаючи тему ПРИКМЕТНИК ти повинен запам'ятати правила 



ПОТРЕНУЙСЯ! Виконай вправи та отрамай додаткову оцінку! 
Ще цікаві вправи...



Немає коментарів:

Дописати коментар